Dnes doprava ZDARMA!  |  Ikonka emailu info@ciryiphone.cz
0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Kategorie produktů

Apple iPhone SE/5s/5c/5

S mobilními telefony Apple iPhone 5 se můžeme setkat hned ve třech variantách, které nesou označení Apple iPhone 5s, Apple iPhone 5c a Apple iPhone 5. U mobilních uživatelů si modely pětkové řady telefonů iPhone získali velkou oblibu díky skvělému designu a výborné kombinaci hardwaru a softwaru uvnitř těchto telefonů. Jako důkaz této obliby se Apple rozhodl využít stávajícího designu a v roce 2016 vydal nový iPhone SE (Special Edition), který přenesl vychytávky vlajkové lodi iPhone 6s do těla iPhone 5s/5.

Modely iPhone SE, 5 a iPhone 5s mají stejnou konstrukci a liší se pouze vnitřní výbavou, kdy iPhone SE disponuje nejvýkonnější verzí hardwaru. To je důvodem proč je příslušenství kompatibilní se všemi modely. iPhone 5c přišel jako levnější varianta pětkové řady v plastovém těle. Ten si získal oblibu zejména u žen a to díky široké nabídce barev.


Apple iPhone SE

Vyrostl a zůstal malý. Takto ve stručnosti popisuje Apple svůj model iPhone SE. V těle telefonu s 4" displejem totiž nabízí vychytávky modelu iPhone 6s. Nechybí tak nejvýkonnější procesor A9, koprocesor M9, 12MP iSight kamera a spousty dalších.


Apple iPhone 5s/5

V době svého uvedení na trh se jednalo o nejtenčí, nejlehčí a nejrychlejší iPhone vůbec, který přinesl větší 4" Retina displej, rychlejší čip a nové bezdrátové technologie. Fotoaparát získal 8MP rozlišení. Celý telefon měl velmi propracovaný design. Jeho hliníkové tělo si zamilovalo spousta jeho uživatelů. Vyspělé sítě HSPA, HSPA+ a DC-HSDPA umožnili ještě rychlejší spojení se světem. 

Zatím co původní iPhone 5 poháněl čip Apple A6 a operační systém iOS 6, vylepšenou variantu Apple iPhone 5s již poháněl čip A7 a aktualizovaný systém iOS7. Až dvakrát větší výkon a rychlejší grafika se neprojevila na menší výdrži díky lepší baterii a dobré optimalizaci.


Apple iPhone 5c

Levnější varianta iPhone 5c toho hodně sdílela se svými bratry 5s a 5. Pěkný design se povedl Applu i u této varianty, nicméně tentokrát šlo o plastové provedení. Kompenzací za horší provedení a méně výkonný hardware však bylo více barevných variant a nižší cena.


Příslušenství pro iPhone SE/5s/5c/5

Sháníte kvalitní příslušenství pro svůj Apple iPhone 5s/5c/5? Na ČirýiPhone.cz nabízíme příslušenství, které Váš iPhone 5s/5c/5 kvalitně chrání před nástrahami každodenního používání a přesto jej nechá zcela vyniknout. Nechte i vy svůj iPhone vyniknout a kvalitně jej chraňte.


Fotografie iPhone SE/5s/5

Mobilní telefony Apple iPhone 5s a iPhone 5, vzhled / design

Fotografie iPhone 5c

Apple iPhone 5c vzhled design