Dnes doprava ZDARMA!  |  Ikonka emailu info@ciryiphone.cz
0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Kategorie produktů

Apple iPhone 7 a 7 Plus

Sedmá generace iPhone 7 sice konstrukčně vychází ze starší „šestky“, ovšem jde o víc než jen pouhou evoluci. iPhone 7 a iPhone 7 Plus opět překvapí luxusní celokovovým tělem, které je nově voděodolné i prachuvzdorné. Místo mechanického tlačítkového domovského tlačítka je u této generace senzorové tlačítko s haptickou odezvou a podporou Force Touch. Do tlačítka je opět integrována čtečka otisku prstů.Vnitřní výbava sedmičkových modelů byla značně vylepšena.

Nový iPhone pro rok 2016 přichází se super rychlým čipsetem A10 Fusion, má nový systém iOS 10 či vylepšený 12 Mpx fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a úžasnou světelností f/1.8. U většího modelu iPhone 7 Plus pak telefon poprvé nabízí duální fotoaparát s až 2x optickým zoomem a dalšími vychytávkami. iPhone 7 a iPhone 7 Plus si zamilujete.
 

Příslušenství pro iPhone 7 Plus a iPhone 7

Sháníte kvalitní příslušenství pro svůj Apple iPhone 7 Plus nebo iPhone 7? Na ČirýiPhone.cz nabízíme příslušenství, které Váš iPhone kvalitně chrání před nástrahami každodenního používání a přesto jej nechá zcela vyniknout. Nechte i vy svůj iPhone vyniknout a kvalitně jej chraňte. 

 

iPhone 7 Plus

 
Apple iPhone 7 Plus CZ
 

iPhone 7

 
Apple iPhone 7 CZ