Nabídka pro firmy a hromadné odběratele

Potřebujete kvalitní příslušenství pro chytrá zařízení Apple ve velkém množství a v co nejkratším čase pro svou flotilu zařízení? Díky vlastnímu skladu zboží jsme připraveni splnit i vaše náročné požadavky a nabídnout Vám výhodnou slevu v případě hromadného odběru zboží přesahujícího množství alespoň 10ti kusů příslušenství z našeho eshopu www.ciryiphone.cz.

Stačí nás kontaktovat na info@ciryiphone.cz a informovat nás o sortimentu, který Vás zajímá a o počtu, ve kterém ho potřebujete. Do 24h získáte informace o rychlosti dodání i velikosti slevy.

Další výhody, které můžete získat:
Těšíme se na Vás a věříme v naprostou spokojenost.

Velkoobchod s mobilním příslušenstvím

Hledáte velkoobchod s mobilním příslušenstvím pro své podnikání?
Jste obchodník a uvažujete o rozšíření svého sortimentu o mobilní příslušenství?
Chystáte se na zahájení svého podnikání s mobilním příslušenstvím?

Rádi se staneme Vaším spolehlivým partnerem. Díky dlouholetým zkušenostem s mobilním příslušenstvím Vám dokážeme obstarat kvalitní a ověřné příslušenství za velkoobchodní ceny.
 Jsme plátci DPH v České republice a naše zboží si lze následně z DPH odečíst. Produkty splňují stanrady EU. Jste malý obchod? Poutřebujete jen několik kusů? Pro nás to není žádný problém - vždy najdeme řešení.

Co můžeme nabídnout za sortiment:

Co dále můžeme nabídnout:
Zaujala Vás naše nabídka? Chcete vědět více o tom, co můžeme nabídnout? Kontaktujte nás nejlépe s předběžným požadavkem či představou spolupráce. Rádi Vám poté představíme i předběžnou cenovou nabídku pro jednotlivé produkty.


Internetový obchod ČirýiPhone.cz, nabídka pro firmy a hromadné odběratele.