Černý matný obal / kryt na iPhone 6s / 6 |199|

Černý matný obal / kryt na iPhone 6s / 6

Černý matný obal / kryt Shadow Hybrid na iPhone 6s a iPhone 6 (průhledný)

Ochranný obal kryt pouzdro Shadow Hybrid průhledný matný černý pro iPhone 6s a iPhone 6.Odolné obaly Shadow Hybrid jsou obaly přizpůsobené požadavkům těch nejnáročnějších, zejména pak mužů. Obaly poskytnou vašemu Apple iPhone 6s / iPhone 6 perfektní ochranu a to díky chytré kombinaci více materiálů a kvalitnímu provedení tak, jako je tomu u obalů Ultra Slim Hybrid. Ochrana telefonu je i zde na prvním místě! Tyto obaly však prošli několika úpravami. Obaly Shadow Hybrid se pyšní zesílenou pevnou zadní částí, která je nově odolnější proti poškrábání (povrchová úprava proti škrábancům chrání i samotný kryt) a telefon je také lépe podpořen, ale díky speciální matné úpravě je zabráněno i tvorbě případných otisků prstů a šmouh. Design telefonů Apple iPhone 6s a iPhone 6 i zde hraje hlavní roli a stále se tak můžete těšit s luxusního designu těchto chytrých telefonů i s nasazeným ochranným krytem - záda telefonu jsou totiž matně průhledná. Černý flexibilní, ale dostatečně pevný rám kryjící všechny rohy se postará o kvalitní přilnutí k Vašemu telefonu, snadnou aplikaci / sundání a dobré tlumení případných pádů. Používání telefonu není nějak omezeno, veškeré porty a funkce jsou Vám neustále k dispozici.

Kryty Shadow Hybrid spolehlivě chrání nejen proti škrábancům a oděrkám, ale i proti nárazům a dalším každodenním nástrahám. Telefon bude díky této kvalitní ochraně dlouho vypadat jako nový a bez známek použití, proto se celkově jedná o nenákladnou a velice chytrou investici do doplňku, který může zabránit zničení telefonu. 

Vlastnosti obalu Shadow Hybrid, černý odolný obal s matnou úpravou pro Apple iPhone 6s a iPhone 6.

Proč právě obaly Shadow Hybrid pro iPhone 6s / iPhone 6?

Neváhejte a pořiďte si kvalitní ochranu pro Váš Apple iPhone 6s nebo 6 s expresní dopravou. Nákup obalu Shadow Hybird je investicí do velimi kvalitní ochrany Vašeho iPhone, které nehudete muset litovat.

Obaly Shadow Hybrid pro Apple iPhoen 6s a iPhone 6.
pruhledny ciry transparentni kryt obal pozudro cerne matne hybrid shadow iphone 6s 6 

Parametry a specifikace tohoto obalu pro iPhone 6s / 6:
Typ
Ochranný obal, kryt, pouzdro
Materiál
Kvalitní TPU + Pevný polykarbonát
Značka telefonu
Apple
Typ telefonu
Apple iPhone 6s, Apple iPhone 6

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Less case, more iPhone!"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch
ID: 109613