Univerzální držák mobilu InCars ADVANCED do auta |219|

Univerzální držák mobilu InCars ADVANCED do auta

Univerzální držák do auta InCars ADVANCED 
(pro mobilní telefony, GPS, PDA, MP4 a další)

Oblíbený a spolehlivý partner na cesty se sympatickou cenovkou.

drzak do auta na mobil tablet pda gps mp4 cerny a bili univerzalni kvalitniTento prémiový univerzální držák s velice moderním designem oceníte zejména na svých cestách, které díky němu budou opět o něco příjemnější. Jednoduchá a praktická konstrukce tohoto držáku mobilního telefonu do auta zajišťuje možnost použití pro mnoho zařízení. Kromě mobilu lze držák použít i na GPS navigace, PDA, MP4 přehrávače a další.

Držák se velmi snadno připevňuje na palubní desku nebo na čelní sklo vozidla pomocí speciální velice silné přísavky, kde poté spolehlivě drží. Stejně tak snadné je i jeho odejmutí a to díky integrované páčce. Široce roztahovatelné čelisti (pro zařízení od 3,5" až 6,3") disponují silikonovými drážkami které se postarají nejen o spolehlivou fixaci a tlumení vibrací, ale také chrání zařízení před možným poškrábáním.

Díky flexibilnímu kloubu se silnou a spolehlivou fixací nastavené polohy si lze držák přizpůsobit v širokém rozsahu tak, jak zrovna potřebujete. Držák lze využít také jako stojánek a poutko na nákupní tašky.


Držák je vhodný pro všechny mobilní telefony Apple iPhone a naprostou většinu telefonů značek Samsung, Lenovo, Huawei, HTC, LG, Sony a dalších.

Vlastnosti prémiového držáku InCars ADVANCED:

Fotografie prémiového držáku InCars ADVANCED:

Univerzální držák mobilu STRONG InCarz do autaConnect IT InCarz CI-234 M4 Univerzální držák na mobilní telefon do autaUniverzální držák do auta STRONG InCars (pro mobilní telefony, GPS, PDA, MP4 a další)

Držák je vhodný pro všechny mobilní telefony Apple iPhone a naprostou většinu telefonů značek Samsung, Lenovo, Huawei, HTC, LG, Sony a dalších.Držák do auta iPhoneUniverzální držák mobilu STRONG InCarz do auta

Držák mobilu do auta

Neváhejte a pořiďte si i vy tohoto praktického společníka na dlouhé cesty.

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Less case, more iPhone!"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

Vlastní distribuce
Made in P.R.C.

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch
ID: 128792