Univerzální držák mobilu InCars ADVANCED do auta |239|

Univerzální držák mobilu InCars ADVANCED do auta

Univerzální držák do auta InCars ADVANCED
(pro mobilní telefony, GPS, PDA, MP4 a další)

Oblíbený a spolehlivý partner na cesty se sympatickou cenovkou.

drzak do auta na mobil tablet pda gps mp4 cerny a bili univerzalni kvalitniTento prémiový vysoce kvalitní univerzální držák s velice moderním designem oceníte zejména na svých cestách, které díky němu budou opět o něco příjemnější. Jednoduchá a praktická konstrukce tohoto držáku mobilního telefonu do auta zajišťuje možnost použití pro mnoho zařízení. Kromě mobilu lze držák použít i na GPS navigace, PDA, MP4 přehrávače a další.

Držák se velmi snadno připevňuje na palubní desku nebo na čelní sklo vozidla pomocí speciální velice silné přísavky, kde poté spolehlivě drží. Stejně tak snadné je i jeho odejmutí a to díky integrované páčce. Široce roztahovatelné čelisti (pro zařízení od 3,5" až 6,3" - cca. 9cm šířky) disponují silikonovými drážkami které se postarají nejen o spolehlivou fixaci a tlumení vibrací, ale také chrání zařízení před možným poškrábáním.

Nabízený držák bez obav připevníte i na palubní desku auta, na kterou by to jinak nebylo možné. V balení držáku od nás totiž obdržíte i kvalitní podložku pod držák, se kterou bude instalace hračka.

Díky flexibilnímu kloubu se silnou a spolehlivou fixací nastavené polohy si lze držák přizpůsobit v širokém rozsahu tak, jak zrovna potřebujete. Držák lze využít také jako stojánek a poutko na nákupní tašky.


Držák je vhodný pro všechny mobilní telefony Apple iPhone a naprostou většinu telefonů značek Samsung, Lenovo, Huawei, HTC, LG, Sony a dalších.

Dárek: Podložka pro připevnění držáku na nerovné a nehladké palubní desky zdarma jako dárek...


 

drzak mobilu do auta univerzalni roztahovaci kvalitni cz doprava zdarma iphone smasungdrzak mobilu do auta univerzalni roztahovaci kvalitni cz doprava zdarma iphone smasung

Vlastnosti prémiového držáku InCars ADVANCED:


Fotografie prémiového držáku InCars ADVANCED:
Univerzální držák mobilu do auta. Pro všechny telefony.Connect IT InCarz CI-234 M4 Univerzální držák na mobilní telefon do auta
držák na mobilní telefon do autaDržák je vhodný pro všechny mobilní telefony Apple iPhone a naprostou většinu telefonů značek Samsung, Lenovo, Huawei, HTC, LG, Sony a dalších.
Držák do auta iPhoneUniverzální držák mobilu STRONG InCarz do auta
Držák mobilu do autaLepící podložka pod držák na mobil do auta na palubní desku.

Neváhejte a pořiďte si i vy tohoto praktického společníka na dlouhé cesty.

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Less case, more iPhone!"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

Vlastní distribuce BULK 
(základní balení vhondé pro okamžité použití produktu)

Made in P.R.C.

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch
ID: 128792