Tvrzené sklo PRO+ na displej pro iPad Air / iPad Air 2 |269|

Tvrzené sklo PRO+ na displej pro iPad Air / iPad Air 2

Ochranné tvrzené sklo PRO+ na displej / display pro iPad Air / iPad Air 2

Ochranné temperované tvrzené sklo pro iPad Air / iPad Air 2.Toužíte po maximální možné ochraně displeje vašeho tabletu Apple iPad Air / iPad Air 2 a snadné aplikaci bez bublinek? V tom případě je pro vás kvalitní ochranné tvrzené sklo na displej (tempered glass) tou správnou volbou.

Samotné ochranné temperované sklo o tvrdosti 9H je 5x odolnější než samotný displej. Díky skvělé průhlednosti nedochází k negativnímu ovlivňování barev. Úkolem tvrzené sklo je především ochrana displeje před mnoha nástrahami každodenního používání, ale díky filtrování škodlivého modrého záření napomáhá také k ochraně vašeho zraku.

Tvrzené sklo se velice snadno, rychle a hlavně bez bublinek instaluje na displej tabletu. Námi nabízená tvrzená skla také disponují zaoblenými hranami (2.5D) pro váš maximální komfort při používání telefonu. S kvalitním tvrzeným sklem pro Apple iPad Air / iPad Air 2 se nebudete muset obávat poškrábání nebo jiného poškození displeje.

Vlastnosti nabízeného ochranného skla pro iPad Air / iPad Air 2:

Hlavním úkolem tvrzeného skla je ochrana vašeho displeje před nástrahami každodenního používání (škrábance, nečistoty, prach, prasknutí). Investicí do ochranného skla si můžete ušetřit několikatisícové náklady na opravu displeje.

Tvrzené sklo pro iPad Air / iPad Air 2.Tvrzené sklo pro iPad Air / iPad Air 2.

Tvrzené / Temperované sklo z naší nabídky pro iPad Air / iPad Air 2 kryje celý povrch jeho displeje. Po aplikaci o něm navíc nebudete téměř vědět.


Ukázka snadné aplikace a test tvrzeného skla:

Neváhejte a pořiďte si i vy tvrzené sklo na displej pro Apple iPad Air / iPad Air 2 s expresním odesláním.

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Vše pro iPhone, iPad i Apple Watch na jednom místě!"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

Vlastní distribuce
Made in P.R.C.

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch
ID: 174336