Průhledný čirý kryt na iPhone 6s/6 Plus +2ks fólií |289|

Průhledný čirý kryt na iPhone 6s/6 Plus +2ks fólií

Balíček kompletní ochrany pro iPhone 6s Plus a iPhone 6 Plus

Čirý / Průhledný / Transparentní obal Ultra Slim Hybrid na iPhone 6s Plus / 6 Plus (5,5") + 2ks ochranných fólií na displej

Ochranný obal kryt Ultra Slim Hybrid průhledný čirý transparentní pro iPhone 6s Plus a iPhone 6 Plus

Ultratenký a průhledný obal / kryt poskytne vašemu novému iPhone 6s Plus / iPhone 6 Plus perfektní ochranu, kterou si zaslouží a nijak přitom nenaruší jeho luxusní vzhled a nenavýší ani jeho rozměry. Tento kvalitní Ultra Slim obal na svém telefonu iPhone 6s Plus / 6 Plus velmi snadno přehlédnete. Spousta zákazníků mu přezdívá neviditelný ochránce, jelikož je tento obal velmi nenápadný a nechává zcela vyniknout design iPhone 6s Plus / 6 Plus.

Díky chytré kombinaci více materiálů a kvalitnímu provedení, obal spolehlivě chrání nejen proti škrábancům a oděrkám, ale i proti nárazům a dalším každodenním nástrahám při běžném nošení. Povrchová úprava proti škrábancům chrání i samotný kryt. Telefon v něm bude dlouho vypadat jako nový bez známek použití, proto se celkově jedná o nenákladnou a velice chytrou investici do ochrany. Rozhodně nepodceňujte ochranu drahocenného přístroje, kryt oceníte zejména při nechtěných událostech.

Fólie na displej, které jsou součástí balíčku v počtu dvou kusů poskytují telefonu kvalitní ochranu displeje před jeho poškozením.


vlastnosti obalu ultra slim hybrid cire transoparentni obaly pro apple iphone

Proč právě obaly Ultra Slim Hybrid pro iPhone 6s Plus / iPhone 6 Plus?

Neváhejte a pořiďte si kvalitní obal pro Váš Apple iPhone 6s Plus nebo iPhone 6 Plus s expresním odesláním. Dostanete od nás také dva kusy ochranných fólií na displej pro Apple iPhone 6s Plus / 6 Plus. Získáte tak výhodně ochranu celého Vašeho smartphonu v rámci našeho balíčku kompletní ochrany telefonu.

Průhledný obal na iPhoneSilikonový obal na iPhone.

obaly ultra slim hybridp pruhledne transparentni na iphone 6 Plus a iphone 6s Plusobaly ultra slim hybridp pruhledne transparentni na iphone 6 Plus a iphone 6s Plus 


Parametry a specifikace čirého Ultra Slim Hybrid obalu pro iPhone 6s Plus / iPhone 6 Plus:
Typ
Ochranný obal / kryt / pouzdro
Materiál
TPU + polykarbonát
Značka telefonu
Apple
Typ telefonu
Apple iPhone 6s Plus a Apple iPhone 6 Plus

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Less case, more iPhone!"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch