Průhledný čirý kryt na iPhone 6s / 6 +2ks fólií |289|

Průhledný čirý kryt na iPhone 6s / 6 +2ks fólií

Balíček kompletní ochrany pro iPhone 6s a iPhone 6

Čirý / Průhledný / Transparentní obal Ultra Slim Hybrid na iPhone 6s / 6 + 2ks ochranných fólií na displej

Ochranný obal kryt Ultra Slim Hybrid průhledný čirý transparentní pro iPhone 6s a iPhone 6

Ultratenký průhledný kryt poskytne vašemu iPhonu 6s / 6 perfektní ochranu, kterou si zaslouží a nijak přitom nenaruší jeho luxusní vzhled a nenavýší rozměry. Na telefonu jej snadno přehlédnete, jelikož je tento obal velmi nenápadný a nechává zcela vyniknout design iPhone 6s a iPhone 6. Také proto je mnohdy zákazníky nazýván jako neviditelný ochránce.

Díky chytré kombinaci více materiálů a kvalitnímu provedení, obal spolehlivě chrání nejen proti škrábancům a oděrkám, ale i proti nárazům a dalším každodenním nástrahám při běžném nošení. Povrchová úprava proti škrábancům chrání i samotný kryt. Telefon v něm bude dlouho vypadat jako nový bez známek použití, proto se celkově jedná o nenákladnou a velice chytrou investici do ochrany. Rozhodně nepodceňujte ochranu drahocenného přístroje, kryt oceníte zjeména při nechtěných událostech.

Fólie na displej, které jsou součástí balíčku v počtu dvou kusů poskytují telefonu kvalitní ochranu displeje před jeho poškozením.
vlastnosti obalu ultra slim hybrid cire transoparentni obaly pro apple iphone

Proč právě obal Ultra Slim Hybrid pro iPhone 6s / iPhone 6?

Neváhejte a pořiďte si kvalitní obal pro Váš Apple iPhone 6s nebo iPhone 6 s expresním odesláním. Dostanete od nás také dva kusy ochranných fólií na displej pro iPhone 4s/4. Získáte tak výhodně ochranu celého Vašeho smartphonu v rámci našeho balíčku kompletní ochrany telefonu.

Průhledný obal na iPhoneSilikonový obal na iPhone.

obaly ultra slim hybridp pruhledne transparentni na iphone 6 a iphone 6sobaly ultra slim hybridp pruhledne transparentni na iphone 6 a iphone 6s 
Parametry a specifikace čirého obalu pro iPhone 6s / 6:
Typ
Ochranný obal, kryt, pouzdro
Materiál
TPU + polykarbonát
Značka telefonu
Apple
Typ telefonu
Apple iPhone 6s / Apple iPhone 6

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Less case, more iPhone!"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch