Průhledný čirý kryt na iPhone 5c +2ks fólií |279|

Průhledný čirý kryt na iPhone 5c +2ks fólií

Balíček kompletní ochrany pro iPhone 5c

Čirý / Průhledný / Transparentní obal Ultra Slim Hybrid na iPhone 5c + 2ks fólií na displej

iphone 5c pruhledny ciry transparentni obal kryt pouzdro kvalitni silikonove cire

Tento tenký flexibilní obal přesně kopíruje tvar mobilního telefonu Apple iPhone 5c a nechává jej přitom zcela vyniknout. Obal je vyroben z TPU (hybridní materiál kombinující tvrdý plast s měkkým silikonem) a speciálního polykarbonátu. Díky této důmyslné kombinaci více materiálů a kvalitnímu provedení je zajištěna prvotřídní ochrana telefonu. Obal je díky tomu také pevný i pružný zároveň. Použitý čirý materiál a tenké provedení je důvodem, proč je tento obal označován jako neviditelná ochrana smartphonů iPhone.

Nabízený obal Ultra Slim Hybrid pro iPhone 5c na telefonu dokonale sedí a skvěle ho chrání před nástrahami každodenního používání. Při pádu na hranu velmi dobře tlumí následný náraz, a tím snižuje riziko poškození telefonu. Obal poskytuje snadný přístup k funkcím - samozřejmě umožňuje nabíjení telefonu bez vyjmutí z pouzdra, ovládání tlačítek a další. Toto povedené pouzdro poskytne vašemu telefonu ideální ochranu a nechá zcela vyniknout jeho styl. Obal disponuje poutkem a speciální zástrčkou pro ochranu portů před prachem, vlhkostí a nečistotami. Díky kvalitní ochraně bude Váš telefon stále vypadat jako nový i po dlouhodobém používání.

Fólie na displej, které jsou součástí balíčku v počtu dvou kusů poskytují telefonu kvalitní ochranu displeje před jeho poškozením.

vlastnosti obalu ultra slim hybrid cire transoparentni obaly pro apple iphone

Proč právě obal Ultra Slim Hybrid pro iPhone 5c?

Neváhejte a zakupte si kvalitní ochranu pro Apple iPhone 5c v balení s 2ks ochranných fólií. Získáte tak kompletní ochranu Vašeho smartphonu iPhone. Nákup obalu Ultra Slim Hybrid je investicí do velmi kvalitní ochrany Vašeho iPhone, které nehudete muset nikdy litovat. Samozřejmostí je expresní odeslání zakoupeného zboží.

Parametry a specifikace čirého obalu pro iPhone 5c:
Typ
Ochranný obal, kryt, pouzdro
Materiál
TPU + polykarbonát
Značka telefonu
Apple
Typ telefonu
Apple iPhone 5c

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Less case, more iPhone!"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch