Průhledný čirý kryt na iPhone 4s / 4 +2ks fólií |269|

Průhledný čirý kryt na iPhone 4s / 4 +2ks fólií

Balíček kompletní ochrany pro iPhone 4s/4

Čirý / Průhledný / Transparentní obal Ultra Slim Hybrid na iPhone 4s a iPhone 4 + 2ks fólií na displej

iphone 4s transparentni tenky ultra tenky kvalitni obal kryt pouzdro silikonovy pruhledny ciryTento tenký flexibilní obal přesně kopíruje tvar mobilního telefonu Apple iPhone 4s a Apple iPhone 4 a nechává jej přitom zcela vyniknout. Obal je vyroben z TPU (hybridní materiál kombinující tvrdý plast s měkkým silikonem) a speciálního polykarbonátu. Díky této důmyslné kombinaci více materiálů a kvalitnímu provedení je zajištěna prvotřídní ochrana telefonu. Obal je díky tomu také pevný i pružný zároveň. Použitý čirý materiál a tenké provedení je důvodem, proč je tento obal označován jako neviditelná ochrana smartphonů iPhone.

Nabízený obal Ultra Slim Hybrid na telefonu dokonale sedí a skvěle ho chrání před nástrahami každodenního používání. Při pádu na hranu velmi dobře tlumí následný náraz, a tím snižuje riziko poškození telefonu. Obal poskytuje snadný přístup k funkcím - samozřejmě umožňuje nabíjení telefonu bez vyjmutí z pouzdra, ovládání tlačítek a další. Toto povedené pouzdro poskytne vašemu telefonu ideální ochranu a nechá zcela vyniknout jeho styl. Obal disponuje poutkem a speciální zástrčkou pro ochranu portů před prachem, vlhkostí a nečistotami. Díky kvalitní ochraně bude Váš telefon stále vypadat jako nový i po dlouhodobém používání.

Fólie na displej, které jsou součástí balíčku v počtu dvou kusů poskytují telefonu kvalitní ochranu displeje před jeho poškozením.

vlastnosti obalu ultra slim hybrid cire transoparentni obaly pro apple iphone

Proč právě obal Ultra Slim Hybrid pro iPhone 4s / iPhone 4?

Neváhejte a pořiďte si kvalitní obal pro Váš Apple iPhone 4s nebo iPhone 4 s expresním odesláním. Dostanete od nás také dva kusy ochranných fólií na displej pro iPhone 4s/4. Získáte tak výhodně ochranu celého Vašeho smartphonu v rámci našeho balíčku kompletní ochrany telefonu.

ochrana konektoru pred prachem ultra slim hybrid iphone 4s 4


 


Parametry a specifikace čirého obalu pro iPhone 4s a iPhone 4:
Typ
Ochranný obal, kryt, pouzdro
Materiál
TPU + polykarbonát
Značka telefonu
Apple
Typ telefonu
Apple iPhone 4s a Apple iPhone 4

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Less case, more iPhone!"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch