Univerzální držák mobilu OnBIKE na kolo i motorku |319|

Univerzální držák mobilu OnBIKE na kolo i motorku

Univerzální držák mobilního telefonu OnBIKE
(na kolo i motorku) - HIT LÉTA!!!

Nejspolehlivější a nejoblíbenější držák mobilního telefonu.

Univerzální držák mobilního telefonu iPhone a Samsung na kolo. Kvalitní. Tento vysoce kvalitní univerzální držák mobilního telefonu ocení všichni milovníci cyklistiky i řidiči motorek a skůtrů. Nabízený držák vám v kombinaci s vaším telefonem otevře dveře k novým možnostem díky kterým bude jízda ještě větší zábava.

Jednoduchá a chytrá konstrukce držáku na kolo zajišťuje kompatibilitu s naprostou většinou mobilních zařízení (iPhone, Samsung Galaxy, Huawei, Lenovo, HTC, LG, Sony, ...) s uhlopříčkou displeje až do 6,3". Kompatibilita se všemi modely Apple iPhone je tak zaručena. Kromě mobilních telefonů lze držák použít třeba i na MP4 přehrávače a další.

Instalace držáku na jakákoliv běžná i širší řídítka u jízdních kol a motorek je snadná a vše co pro ní potřebujete je již součástí balení. Vložení samotného telefonu do držáku je pak již pouze otázka několika vteřin. Při používání našeho držáku se nemusíte bát vypadnutí telefonu i při divočejší jízdě a to díky chytré konstrukci. Držák samotný se totiž skládá z široce nastavitelného držáku se silikonovými drážkami (do šíře až cca. 9cm) a silikonové bandáže, která se přetáhne přes rohy telefonu. Telefon je tak spolehlivě fixován a zároveň chráněn proti vibracím a poškrábání od konstrukce držáku. Samozřejmostí je kloub s rotací 360° díky kterému si polohu telefonu přizpůsobíte podle svého gusta. Nastavená poloha je pak spolehlivě fixována.

Držák je vhodný pro všechny mobilní telefony Apple iPhone i další mobilní telefony na trhu (Samsung Galaxy, Lenovo, Sony, Nokia, Microsoft, Huawei, Xioami, LG, HTC).

Vlastnosti nabízeného držáku mobilního telefonu OnBIKEna kolo i motorku:

Fotografie nabízeného držáku mobilu OnBIKE na kolo i motorku:

Držák na kolo pro mobil a iPhone.Držák na kolo pro mobil a Samsung.Univerzální držák telefonu na kolo, horské kolo.

Držák na kolo.Držák na kolo.

Univerzální držák mobilu OnBIKE na kolo i motorku (2)Univerzální držák mobilu OnBIKE na kolo i motorku (2)Univerzální držák mobilu OnBIKE na kolo i motorku

Neváhejte a pořiďte si i vy tohoto praktického společníka na vaše vyjížďky.

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: Vše pro iPhone, iPad i Apple Watch

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

Vlastní distribuce
Made in P.R.C.

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch
ID: 183333