3D Tvrzené sklo Titanium pro iPhone 6s/6 zlaté |229|

3D Tvrzené sklo Titanium pro iPhone 6s/6 zlaté

3D Tvrzené sklo na displej Titanium (zlaté)
pro iPhone 6s / 6

Ochranné tvrzené sklo na celý displej iPhone 6s/6 a iPhone 6s/6 Plus.Hledáte tvrzené sklo, které zakryje celý displej a poskytne mu tak potřebnou spolehlivou ochranu? 3D tvrzené sklo Titanium pro Apple iPhone to dokáže. Jedná se o nejvyspělejší ochranu navrženou přímo pro modely iPhone se zakřiveným displejem. Tam kde klasická tvrzená skla končí, 3D tvrzené sklo Titanium teprve začíná. Díky velmi snadné aplikaci bez nežádoucích bublinek mezi ochranným tvrzeným sklem a displejem je tato ochrana vhodná i pro ty nejnáročnější z Vás.

Sklo kombinuje vysoce kvalitní ochranné tvrzené sklo o tvrdosti 9H a odolný rám z lehkého hliníku v barvách a stylu iPhone. Tím zůstává luxusní design telefonů zachován. Díky široké nabídce barev a dokonalému pokrytí přední plochy si můžete upravit barvu předního panelu pomocí tvrzeného skla Titanium dle svého gusta. Sklo disponuje všemi vlastnostmi, které od kvalitního ochranného skla očekáváte. 

Displej u modelů iPhone 6s/6 a iPhone 6s/6 Plus je
 nepatřně zakřivený a klasická tvrzená skla ačkoliv poskytují výbornou ochranu, nemusí ochránit i celý přední panel. Toto tvrzené sklo proto umožňuje dosáhnout mnohem spolehlivější ochrany a to nejen displeje, ale i celého předního panelu zařízení. Samotné ochranné temperované sklo 3D o tvrdosti 9H je až 5x odolnější než samotný displej. Jeho úkolem je ochrana vašeho displeje před mnoha nástrahami každodenního používání. S námi nabízeným tvrzeným sklem se nebudete muset obávat poškrábání nebo jiného poškození displeje.

Vlastnosti nabízeného 3D ochranného skla Titanium:

Hlavním úkolem tvrzeného skla je ochrana vašeho displeje před nástrahami každodenního používání (škrábance, nečistoty, prach, prasknutí). Investicí do ochranného skla si můžete ušetřit několikatisicové náklady na opravu displeje.

Tvrzené sklo na displej doporučujeme a je možné kombinovat s ochranným obalem / krytem z naší nabídky.

Videa s 3D tvrzeným sklem Titanium:Fotografie s 3D tvrzeným sklem Titanium:

3D ochranné sklo pro Apple iPhone 6s PLUS / 6 PLUS. ZLATÉ.
3D ochranné sklo pro Apple iPhone 6s PLUS / 6 PLUS. ZLATÉ.3D ochranné sklo pro Apple iPhone 6s PLUS / 6 PLUS. ZLATÉ.
3D ochranné sklo pro Apple iPhone 6s/6 a iPhone 6s/6 Plus.
3D ochranné sklo pro Apple iPhone 6s/6 a iPhone 6s/6 Plus.

Neváhejte a pořiďte si i vy tvrzené sklo na displej pro s expresním odesláním.

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Obaly, fólie, tvrzená skla pro iPhone"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch
ID: 186769