3D sklo Titanium - Apple Watch / S 1, 2 (42mm, zlaté) |285|

3D sklo Titanium - Apple Watch / S 1, 2 (42mm, zlaté)

Tvrzené 3D sklo Titanium
pro Apple Watch a Apple Watch Series 1, 2 (42mm, zlaté)

3D chranné sklo, které dokáže chránit celý displej Apple Watch bez narušování jejich designu.

Ochranné tvrzené / temperované sklo pro chytré hodinky Apple Watch 42mm.Zakřivené tvrzené sklo (tempered glass) 3D pro chytré hodinky Apple Watch 42 mm zajišťuje maximální možnou ochranu displeje a celé přední strany zařízení. Jedná se o nejvyspělejší ochranu navrženou přímo pro Apple Watch. Tam kde klasická tvrzená skla končí, 3D tvrzené sklo teprve začíná. Díky velmi snadné aplikaci bez nežádoucích bublinek mezi ochranným sklem a displejem je pro Vás tato ochrana tou správnou volbou.

Displej u hodinek Apple Watch je zakřivený a klasická tvrzená skla ačkoliv poskytují výbornou ochranu, nemusí ochránit celý přední panel. 3D zakřivení tohoto tvrzeného skla proto umožňuje dosáhnout mnohem spolehlivější ochrany a to nejen displeje, ale i celého předního panelu zařízení. Sklo kombinuje tvrzené sklo a kvalitní hliníkový rám Titanium.

Samotné ochranné temperované sklo 3D o tvrdosti 9H je až 5x odolnější než samotný displej. Jeho úkolem je ochrana vašeho displeje před mnoha nástrahami každodenního používání. S námi nabízeným tvrzeným sklem pro hodinky Apple Watch se nebudete muset obávat poškrábání nebo jiného poškození displeje tohoto křehkého zařízení.

 

3D zakřivené tvrzené sklo na celý displej, tempered glass pro Apple Watch.


Vlastnosti nabízeného ochranného skla 3D pro Apple Watch:

3D Tvrzené sklo pro hodinky Apple Watch z naší nabídky kryje celý povrch displeje i předního panelu a po aplikaci o něm navíc nebudete téměř vědět. Investicí do ochranného skla si můžete ušetřit několika tisícové náklady na opravu displeje.

Ukázka snadné aplikace a test tvrzeného skla:Neváhejte a pořiďte si i vy 3D tvrzené sklo na displej pro své hodinky Apple Watch s expresní dopravou.

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Less case, more iPhone!"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch
ID: 189171