3D Tvrzené sklo MagicGLASS na iPhone 6s/6 černé |499|

3D Tvrzené sklo MagicGLASS na iPhone 6s/6 černé

3D Tvrzené sklo MagicGLASS 9H+ (černé)
pro iPhone 6s/6

Prémiové 3D ochranné tvrzené sklo, které dokonale splyne s vaším iPhone a poskytne mu tu nejlepší ochranu bez narušení jeho designu - váš iPhone bude stále vypadat jako bez ochranného skla. I na dotek.

3D tvrzené sklo MagicGLASS 9H+ je jednolité prémiové ochrané sklo které dokonale kopíruje křivky i barvu displeje Vašeho iPhone 6s / 6 a zachovává tak jeho prémiový vzhled.

Toto celoplošně skleněné ochranné sklo je určeno zejména těm nejnáročnějším, kteří nechtějí jakýmkoliv způsobem narušit design svého mobilního telefonu a požadují tu nejlepší možnou ochranu. Naše tvrzené sklo
MagicGlass 9H+ (pravé sklo) vám nabídne to nejlepší s až 1/2 nižší cenou než u podobných skel na trhu při zachování stejné kvality a vlastností. Sklo disponuje i oleofobní vrstvou, která pomáhá udržovat váš displej v čistotě.

3D Tvrzené sklo TrueGLASS 9H+ pro iPhone 6s / 6 a iPhone 6s / 6 Plus

Toužíte-li po 100%zachování designu a prémiového vzhledu, maximální možné ochraně a snadné instalaci bez bublinek, tak je pro vás 3D tvrzené sklo MagicGLASS 9H+ s podporou 3D Touch tou správnou volbou.

3D TOUCH KOMPATIBILNÍ OCHRANNÉ SKLO NA IPHONE

Jedná se o nejvyspělejší ochranu navrženou přímo pro modely iPhone 6s a iPhone 6, které mají mírně zakřivený displej. Tvrzené sklo 3D tvrzené sklo MagicGLASS 9H+ si s tímto zakřivením hravě poradí a se zařízením splyne tak dokonale, že jej ani nevšimneteTam, kde klasická tvrzená skla končí, námi nabízené 3D tvrzené sklo MagicGLASS 9H+ teprve začíná.

Displej u modelů iPhone 6s a 6 je nepatrně zakřivený a klasická tvrzená skla ačkoliv poskytují výbornou ochranu, nemusí ochránit celý přední panel. Toto 3D tvrzené sklo proto umožňuje dosáhnout mnohem spolehlivější ochrany a to nejen displeje, ale i celého předního panelu zařízení. Hlavním úkolem tvrzeného skla je ochrana vašeho displeje před nástrahami každodenního používání (škrábance, nečistoty, prach, prasknutí). Investicí do ochranného skla si můžete ušetřit několikatisícové náklady na opravu displeje.

3D Tvrzené sklo TrueGLASS 9H+ pro iPhone 6s / 6 a iPhone 6s / 6 Plus

Samotné ochranné temperované sklo 3D o tvrdosti 9H je až 5x odolnější než samotný displej. Jeho úkolem je ochrana vašeho displeje před mnoha nástrahami každodenního používání. S námi nabízeným tvrzeným sklem pro iPhone 6s a iPhone 6 se nebudete muset obávat poškrábání nebo jiného poškození displeje. 
 

3D Tvrzené sklo TrueGLASS 9H+ pro iPhone 6s / 6 a iPhone 6s / 6 Plus

3D Tvrzené sklo TrueGLASS 9H+ pro iPhone 6s / 6 a iPhone 6s / 6 Plus

Vlastnosti 3D tvrzeného skla MagicGlass 9H+:

Tvrzené sklo na displej doporučujeme a lze kombinovat s jakýmkoliv ochranným obalem / krytem z naší nabídky.

Ukázka snadné aplikace 3D tvrzeného skla:


Reálné fotografie produktu 3D MagicGlass 9H+:

3D Tvrzené sklo TrueGLASS 9H+ pro iPhone 6s / 6 a iPhone 6s / 6 Plus
3D Tvrzené sklo TrueGLASS 9H+ pro iPhone 6s / 6 a iPhone 6s / 6 Plus
3D Tvrzené sklo TrueGLASS 9H+ pro iPhone 6s / 6 a iPhone 6s / 6 Plus3D Tvrzené sklo TrueGLASS 9H+ pro iPhone 6s / 6 a iPhone 6s / 6 Plus3D Tvrzené sklo TrueGLASS 9H+ pro iPhone 6s / 6 a iPhone 6s / 6 Plus
3D Tvrzené sklo TrueGLASS 9H+ pro iPhone 6s / 6 a iPhone 6s / 6 Plus3D Tvrzené sklo TrueGLASS 9H+ pro iPhone 6s / 6 a iPhone 6s / 6 PlusTvrzené sklo na celý displej iPhone3D Tvrzené sklo TrueGLASS 9H+ pro iPhone 6s / 6 a iPhone 6s / 6 Plus3D Tvrzené sklo TrueGLASS 9H+ pro iPhone 6s / 6 a iPhone 6s / 6 Plus3D Tvrzené sklo TrueGLASS 9H+ pro iPhone 6s / 6 a iPhone 6s / 6 Plus

Neváhejte a pořiďte si i vy tvrzené sklo na displej pro Apple iPhone 6s / 6 s expresním odesláním.

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Tvrzená skla pro iPhone, iPad i Apple Watch"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch
ID: 196626