Průhledný čirý obal / kryt na iPhone 7 |199|

Průhledný čirý obal / kryt na iPhone 7

Čirý / Průhledný / Transparentní obal Ultra Slim Hybrid 
pro iPhone 7

Oblíbený kryt milovníků designu smartphonů Apple iPhone.


Tenký průhledný kryt Ultra Slim Hybrid poskytne vašemu iPhonu 7 perfektní ochranu, kterou si zaslouží a nijak přitom nenaruší jeho luxusní vzhled a nenavýší rozměry. Na telefonu jej snadno přehlédnete, jelikož je tento obal velmi nenápadný a nechává zcela vyniknout design smartphonu iPhone 7.
 

Kryty a obaly na iPhone 7.Kryt iPhone 7.


Díky chytré kombinaci více materiálů a kvalitnímu provedení, obal chrání nejen proti škrábancům a oděrkám, ale i proti nárazům a dalším každodenním nástrahám při běžném používání. Povrchová úprava proti škrábancům chrání i samotný kryt. Telefon v něm bude dlouho vypadat jako nový a bez známek použití, proto se celkově jedná o nenákladnou a velice chytrou investici do doplňku, který může zabránit zničení telefonu. Kryt Ultra Slim Hybrid chrání taktéž konektory / porty proti prachu a nečistotám, ale i displej při položení na přední stranu. Rozhodně nepodceňujte ochranu drahocenného přístroje, kryt oceníte při nechtěných událostech.
 

Kryt iPhone 7.iphone 7 iphone 7 plus pruhledny ciry transparentni obal kryt slim pouzdro silikonovy slilikonove

Neváhejte a pořiďte si kvalitní ochranu pro Váš Apple iPhone 7 s expresní dopravou. Nákup obalu Ultra Slim Hybrid je investicí do velimi kvalitní ochrany Vašeho iPhone, které nehudete muset litovat.

 

Vlastnosti ochranného obalu UltraSlimHybrid:


Další fotografie produktu:

Obal na iPhone 7 .Průhledný obal iPhone 7 .Transparentní čirý obal na iPhone 7 .Transparentní čirý obal na iPhone 7 .Slim obal iPhone 7 .Kvalitní obal na iPhone 7 .

Parametry a specifikace čirého obalu pro iPhone 7:
Typ
Ochranný obal, kryt, pouzdro
Materiál
Kvalitní TPU + Pevný polykarbonát
Značka telefonu
Apple
Typ telefonu
Apple iPhone 7

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Kryty pro iPhone!"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

 

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch
ID: 229408