Tvrzené sklo PRO+ na displej pro iPhone 7 |189|

Tvrzené sklo PRO+ na displej pro iPhone 7

Ochranné tvrzené sklo PRO+ na displej pro iPhone 7

Kvalitní ochranné sklo v kompletním balení s českým návodem. Starosti o displej můžete hodit za hlavu.

Tvrzené sklo iPhone 7.
Toužíte po maximální možné ochraně displeje vašeho iPhone 7 a snadné aplikaci bez bublinek? V tom případě je pro vás kvalitní ochranné tvrzené sklo na displej (tempered glass) tou správnou volbou.

Samotné ochranné temperované sklo o tvrdosti 9H je 5x odolnější než samotný displej. Díky skvělé průhlednosti nedochází k negativnímu ovlivňování barev. 
Úkolem tvrzené sklo je především ochrana displeje před mnoha nástrahami každodenního používání, ale díky filtrování škodlivého modrého záření napomáhá také k ochraně vašeho zraku. Sklo disponuje i oleofobní vrstvou, která pomáhá udržovat Váš displej v čistotě a beze šmouh.

Tvrzené sklo se velice snadno, rychle a hlavně bez bublinek instaluje na displej mobilního telefonu. Námi nabízená tvrzená skla také disponují zaoblenými hranami pro váš maximální komfort při používání telefonu. S kvalitním tvrzeným sklem pro Apple iPhone 7 se nebudete muset obávat poškrábání nebo jiného poškození displeje.
Tvrzená skla dodáváme vždy v kompletním balení s českým návodem a lze je kombinovat s kryty z naší nabídky.

Vlastnosti nabízeného ochranného skla pro iPhone 7:

Hlavním úkolem tvrzeného skla je ochrana vašeho displeje před nástrahami každodenního používání (škrábance, nečistoty, prach, prasknutí). Investicí do ochranného skla si můžete ušetřit několikatisícové náklady na opravu displeje.

Tvrzené sklo iPhone 7 7.

Tvrzené / Temperované sklo z naší nabídky pro iPhone 7 má výborné pokrytí displeje a poskytuje tak dobrou ochranu. Po aplikaci o něm navíc nebudete téměř vědět.

Ukázka snadné aplikace a test tvrzeného skla:


 

Další produktové fotografie:

Tvrzené sklo iPhone 7.
Tvrzené sklo iPhone 7Tvrzené sklo na displej pro Apple iPhone 7.Tvrzené sklo na displej pro Apple iPhone 7.Ochranné sklo na iPhone 7.Ochranné sklo na iPhone 7.
Sklo 9H na iPhone.Sklo 9H na iPhone.

Neváhejte a pořiďte si i vy tvrzené sklo na displej pro Apple iPhone 7 s expresním odesláním.

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Less case, more iPhone!"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

Fotografie jsou ilustrační

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch
ID: 231013