Průhledný čirý obal / kryt na iPhone 6s / 6 |199|

Průhledný čirý obal / kryt na iPhone 6s / 6

Čirý / Průhledný / Transparentní obal Ultra Slim Hybrid na iPhone 6s a iPhone 6

Ochranný obal kryt Ultra Slim Hybrid průhledný čirý transparentní pro iPhone 6s a iPhone 6Ultratenký průhledný kryt Ultra Slim Hybrid poskytne vašemu iPhonu 6s / 6 perfektní ochranu, kterou si zaslouží a nijak přitom nenaruší jeho luxusní vzhled a nenavýší rozměry. Na telefonu jej snadno přehlédnete, jelikož je tento obal velmi nenápadný a nechává zcela vyniknout design smartphonu iPhone 6s nebo iPhone 6.

Díky chytré kombinaci více materiálů a kvalitnímu provedení, obal chrání nejen proti škrábancům a oděrkám, ale i proti nárazům a dalším každodenním nástrahám při běžném používání. Povrchová úprava proti škrábancům chrání i samotný kryt. Telefon v něm bude dlouho vypadat jako nový a bez známek použití, proto se celkově jedná o nenákladnou a velice chytrou investici do doplňku, který může zabránit zničení telefonu. Rozhodně nepodceňujte ochranu drahocenného přístroje, kryt oceníte při nechtěných událostech.

Vlastnosti obalu Ultra Slim Hybrid.pruhledny ciry transparentni obal kryt pouzdro pro apple iphone 6s 6 a iphone 6s plus 6 plus silikonovy kvalitni slim ultraslim tenky cz

Průhledný čirý transparentní obal / kryt na iPhone 6s a iPhone6.

Proč právě obal Ultra Slim Hybrid pro iPhone 6s / iPhone 6?

Neváhejte a pořiďte si kvalitní ochranu pro Váš Apple iPhone 6s nebo 6 s expresní dopravou. Nákup obalu Ultra Slim Hybrid je investicí do velimi kvalitní ochrany Vašeho iPhone, které nehudete muset litovat.

obaly ultra slim hybridp pruhledne transparentni na iphone 6 a iphone 6s
obaly ultra slim hybridp pruhledne transparentni na iphone 6 a iphone 6s 


Parametry a specifikace čirého obalu pro iPhone 6s / 6:
Typ
Ochranný obal, kryt, pouzdro
Materiál
Kvalitní TPU + Pevný polykarbonát
Značka telefonu
Apple
Typ telefonu
Apple iPhone 6s, Apple iPhone 6

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Less case, more iPhone!"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch
ID: 25712