Průhledný čirý obal / kryt na iPhone 5c |189|

Průhledný čirý obal / kryt na iPhone 5c

Čirý / Průhledný / Transparentní obal Ultra Slim Hybrid na iPhone 5c

iphone 5c pruhledny ciry transparentni obal kryt pouzdro kvalitni silikonove cireTento tenký flexibilní obal přesně kopíruje tvar mobilního telefonu Apple iPhone 5c a nechává jej přitom zcela vyniknout. Obal je vyroben z TPU (hybridní materiál kombinující tvrdý plast s měkkým silikonem) a speciálního polykarbonátu. Díky této důmyslné kombinaci více materiálů a kvalitnímu provedení je zajištěna prvotřídní ochrana telefonu. Obal je díky tomu také pevný i pružný zároveň. Použitý čirý materiál a tenké provedení je důvodem, proč je tento obal označován jako neviditelná ochrana smartphonů iPhone.

Nabízený obal Ultra Slim Hybrid pro iPhone 5c na telefonu dokonale sedí a skvěle ho chrání před nástrahami každodenního používání. Při pádu na hranu velmi dobře tlumí následný náraz, a tím snižuje riziko poškození telefonu. Obal poskytuje snadný přístup k funkcím - samozřejmě umožňuje nabíjení telefonu bez vyjmutí z pouzdra, ovládání tlačítek a další. Toto povedené pouzdro poskytne vašemu telefonu ideální ochranu a nechá zcela vyniknout jeho styl. Obal disponuje poutkem a speciální zástrčkou pro ochranu portů před prachem, vlhkostí a nečistotami. Díky kvalitní ochraně bude Váš telefon stále vypadat jako nový i po dlouhodobém používání.

vlastnosti obalu ultra slim hybrid cire transoparentni obaly pro apple iphone

Proč právě obal Ultra Slim Hybrid pro iPhone 5c?

Neváhejte a pořiďte si kvalitní ochranu pro Váš Apple iPhone 5c s expresní dopravou. Nákup obalu Ultra Slim Hybrid je investicí, která může ušetřit tisíce, které by jste museli vynaložit na opravu telefonu.

Parametry a specifikace čirého obalu pro iPhone 5c:
Typ
Ochranný obal, kryt, pouzdro
Materiál
TPU + polykarbonát
Značka telefonu
Apple
Typ telefonu
Apple iPhone 5c

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Less case, more iPhone!"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch
ID: 25714