Tvrzené sklo PRO+ na displej pro iPhone 5s / 5c / 5 |185|

Tvrzené sklo PRO+ na displej pro iPhone 5s / 5c / 5

Ochranné tvrzené sklo PRO+ na displej / display
pro iPhone 5s, iPhone 5c a iPhone 5

Kvalitní ochranné sklo v kompletním balení s českým návodem. Starosti o displej můžete hodit za hlavu.

Ochranné temperované tvrzené sklo pro iPhone 5s, iPhone 5c a iPhone 5.Toužíte po maximální možné ochraně displeje vašeho iPhone 5s/5c/5 a snadné aplikaci bez bublinek? V tom případě je pro vás kvalitní ochranné tvrzené sklo na displej (tempered glass) tou správnou volbou.
Samotné ochranné temperované sklo o tvrdosti 9H je 5x odolnější než samotný displej. Díky skvělé průhlednosti nedochází k negativnímu ovlivňování barev. Úkolem tvrzené sklo je především ochrana displeje před mnoha nástrahami každodenního používání, ale díky filtrování škodlivého modrého záření napomáhá také k ochraně vašeho zraku. Sklo disponuje i oleofobní vrstvou, která pomáhá udržovat Váš displej v čistotě a beze šmouh.

Tvrzené sklo se velice snadno, rychle a hlavně bez bublinek instaluje na displej mobilního telefonu. Námi nabízená tvrzená skla také disponují zaoblenými hranami pro váš maximální komfort při používání telefonu. S kvalitním tvrzeným sklem pro Apple iPhone 5s/5c/5 se nebudete muset obávat poškrábání nebo jiného poškození displeje. Tvrzená skla dodáváme vždy v kompletním balení s českým návodem a lze je kombinovat s kryty z naší nabídky.

Vlastnosti nabízeného ochranného skla pro iPhone 5s/5c/5:

Hlavním úkolem tvrzeného skla je ochrana vašeho displeje před nástrahami každodenního používání (škrábance, nečistoty, prach, prasknutí). Investicí do ochranného skla si můžete ušetřit několikatisícové náklady na opravu displeje.

Tvrzené sklo pro iPhone 5s 5c 5.Ochranné tvrzené sklo na displej 9h pro iPhone 5s, 5c, 5c a iPhone SE.

Tvrzené / Temperované sklo z naší nabídky pro iPhone 5s / 5c / 5 kryje celý povrch jeho displeje. Po aplikaci o něm navíc nebudete téměř vědět.

Ukázka snadné aplikace a test tvrzeného skla:


 

Další produktové fotografie:
 

Tvrzené sklo na displej iPhone 5s/5c/5

Ochranné tvrzené sklo na displej iPhone 5s 5c a 5
Neváhejte a pořiďte si i vy tvrzené sklo na displej pro Apple iPhone 5s/5c/5 s expresním odesláním.

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Less case, more iPhone!"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

Fotografie jsou ilustrační

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch
ID: 38416