Tvrzené sklo PRO+ na displej pro iPhone 4s / 4 |169|

Tvrzené sklo PRO+ na displej pro iPhone 4s / 4

Ochranné tvrzené sklo PRO+ na displej / display pro iPhone 4s a iPhone 4

Kvalitní ochranné sklo v kompletním balení s českým návodem. Starosti o displej můžete hodit za hlavu.

Tvrzené sklo iPhone 4s / 4Toužíte po maximální možné ochraně displeje vašeho iPhone 4s / 4 a snadné aplikaci bez bublinek? V tom případě je pro vás kvalitní ochranné tvrzené sklo na displej (tempered glass) tou správnou volbou.

Samotné ochranné temperované sklo o tvrdosti 9H je 5x odolnější než samotný displej. Díky skvělé průhlednosti nedochází k negativnímu ovlivňování barev. Úkolem tvrzené sklo je především ochrana displeje před mnoha nástrahami každodenního používání, ale díky filtrování škodlivého modrého záření napomáhá také k ochraně vašeho zraku. Sklo disponuje i oleofobní vrstvou, která pomáhá udržovat Váš displej v čistotě a beze šmouh.

Tvrzené sklo se velice snadno, rychle a hlavně bez bublinek instaluje na displej mobilního telefonu. Námi nabízená tvrzená skla také disponují zaoblenými hranami pro váš maximální komfort při používání telefonu. S kvalitním tvrzeným sklem pro Apple iPhone 4s/4 se nebudete muset obávat poškrábání nebo jiného poškození displeje. Tvrzené skla dodáváme vždy v kompletním balení a lze je kombinovat s jakýmkoliv obalem z naší nabídky.

Vlastnosti nabízeného ochranného skla pro iPhone 4s/4:

 

Ochranné tvrzené temperované sklo / tempered glass na displej pro Apple iPhone 4s a Apple iPhone 4.Hlavním úkolem tvrzeného skla je ochrana vašeho displeje před nástrahami každodenního používání (škrábance, nečistoty, prach, prasknutí). Investicí do ochranného skla si můžete ušetřit několikatisícové náklady na opravu displeje.

Tvrzené / Temperované sklo z naší nabídky pro iPhone 4s / 4 kryje celý povrch jeho displeje. Po aplikaci o něm navíc nebudete téměř vědět.


Ukázka snadné aplikace a test tvrzeného skla:

Neváhejte a pořiďte si i vy tvrzené sklo na displej pro Apple iPhone 4s / 4 s expresním odesláním.

Kupujte na: ČirýiPhone.cz: "Less case, more iPhone!"

Čiré obaly a ochranné fólie na Apple iPhone

Fotografie jsou ilustrační

ČirýiPhone.cz | Příslušenství pro iPhone, iPad i Apple Watch
ID: 38417